Daugiau svorio

daugiau svorio

Daugiau svorio priauga vartojantieji daugiau mėsos Gegužės 23d.

kaip valgyti norint numesti svorio sveikai įpilkite į kavą, kad numestumėte svorio

Peržiūrų skaičius: Valgant mažiau mėsos, galima lengviau išlaikyti optimalų kūno svorį, teigia mokslininkai. Europoje daugiau svorio beveik tūkstančių suaugusiųjų nustatyta, kad mėsos daugiau svorio siejamas su svorio didėjimu, net jei žmonės suvartoja vienodą kiekį kalorijų.

svorio netekimas 1kg per 1 savaitę

Stipriausia ryšys nustatytas tiems, kas vartojo perdirbtą mėsą, kaip geriausias restoranas svorio metimui ir kumpis, teigia Londono imperijos koledžo mokslininkai. Tai reiškia, kad daug proteino turinčios dietos per ilgą laikotarpį nepadės tiems, kas siekia sumažinti savo svorį. Tyrimo išvados, kurias paskelbė žurnalas "American Journal of Clinical Nutrition", sutampa su visuomenės sveikatos specialistų rekomendacijomis apskritai valgyti mažiau mėsos.

svorio netekimas iš nesandarių žarnų

Mokslininkai naudojo didelio tyrimo duomenis, kuriame siekiama nustatyti mitybos ir vėžio sąsajas, praneša BBC. Dešimties Europos valstybių gyventojų svoris buvo užfiksuotas tyrimo pradžioje ir po penkerių metų, jie taip pat pildė išsamius mitybos klausimynus.

Tačiau tai ne vienintelė tiesa, kurią būtina žinoti norint sėkmingai sulieknėti. Padailinti kūno linijas padės 30 paprastų patarimų. Rašyti viską, ką suvalgote.

Daugiau svorio, mokslininkai nustatė, kad mėsos vartojimas susijęs tiek su vyrų, tiek ir moterų svorio padidėjimu. Tokia priklausomybė nustatyta ir atsižvelgus į kalorijų suvartojimą apskritai, fizinį tiriamųjų daugiau svorio ir kitus faktorius, kurie galėjo turėti įtakos rezultatams.

Skirtingi maisto produktai organizme įveikia skirtingus medžiagų apykaitos kelius. Jie gali skirtingai paveikti alkį, hormonus ir tai, kaip mes deginame kalorijas. Dvidešimt svorio metimui palankiausių maisto produktų — ir tai pagrįsta mokslu — pristato Independent. Visas kiaušinis Kadaise baimintasi dėl juose esančio nemažo cholesterolio kiekio, tačiau dabar kiaušiniai išgyvena daugiau svorio renesansą.

Daugiau svorio nustatė, kad tie žmonės, kurie suvartodavo tą daugiau svorio kalorijų kiekį, tačiau kasdien suvalgydavo gramų mėsos daugiau nei kiti, per penkeris metus papildomai priaugo 2 kilogramus svorio. Tokie duomenys prieštarauja teorijai, kad daug proteino ir mažai angliavandenių turinčios dietos žmonėms padeda sumažinti svorį.

Nors neaišku, kodėl mėsa daugiau svorio priaugti daugiau svorio žmonėms, kurie suvartoja tą patį kalorijų kiekį, gali būti, kad toks daug kalorijų turintis maistas kaip mėsa pakeičia tai, kaip žmogaus organizmas reguliuoja apetitą. Tačiau tyrimo vadovė dr. Anne-Claire Vergnaud sako, kad vien mėsos vartojimo mažinimas nėra pakankama priemonė svoriui mažinti.

svorio praradimas pabudimas

Galbūt jus domina