Lieknėjimo valia. Lieknėjimo dienoraštis. Apie valią | komentarai [Puslapis 4/7]

lieknėjimo valia

lieknėjimo valia 20 svarų riebalų nuostoliai

Kartu su Julija kalbėjome kas pasikeitė numetus svorį, kaip keitėsi mityba ir kokie ateities planai. Šiandien jūsų akistatai — Julijos sėkmės istorija.

Tavo komentaras

Pradėkime viską nuo pat pradžių, Julijos lieknėjimo kelionė prasidėjo vasarą. Pati mergina sako apgailestaujanti, kad po pirmojo mėnesio teko padaryti pertrauką: pokyčiai darbe ir komandiruotės užsienyje sutrukdė lankyti lieknėjimo užsiėmimus. Praėjus dviem mėnesiams Julija su nekantrumu sugrįžo lieknėjimo valia siekti užsibrėžto tikslo — aktyviau leisti laisvalaikį ir jaustis geriau.

lieknėjimo valia yra praleisti naudinga svorio

Jaučiau, kad auga lieknėjimo valia, kad savimi nesirūpinu ir natūraliai atėjo metas kažką keisti. Seniau mėgdavau sportuoti, kad lieknėjimo valia pažaisti krepšinį.

Nuorodos kopijavimas

Tada ir aš pabandžiau. Neatėjau su tikslu numesti X kilogramų, atėjau su tikslu turėti aktyvų laisvalaikį, kurio pasekoje žinojau, kad nukris ir kažkiek kilogramų. Kadangi vienas užsiėmimas užtrunka dvi valandas, galima pagalvoti, kad daugiau niekam nebelieka laiko. Nors atrodo, kad laiko tai turėtų daug atimti, bet tada tu žinai, kad pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį sportuosi, tai antradienio ir ketvirtadienio vakarai yra laisvas laikas ir tada jau nori kažką lieknėjimo valia nuveikti.

lieknėjimo valia ar galima numesti svorio esant 44

Man tas labai pasijautė, kad pradėjau vertinti savo laiką, geriau jį planuotis ir tiesiog daugiau nuveikti. Anksčiau taip nebūdavo, o dabar viskas natūraliai išeina.

Nuo ko aš pradėjau?

  • Ne paslaptis, daugelis mūsų, tiek moterys, tiek vyrai svajoja apie tai, kaip atsikratyti tų papildomų kilogramų iki tobulos figūros.
  • Paprastai padaroma šventinė šukuosena VIDEO - Kuo pavojingos dietos, kurios žada didelį numestų kilogramų kiekį per trumpą laiką?
  • Žurnalistinis eksperimentas Prasidėjus ketvirtajam lieknėjimo mėnesiui, mūsų dienraščio svetainėje internete www.
  • Alan puslapis svorio

Pašalinau garnyrą lieknėjimo valia savo pietų — pakeičiau jį tiesiog didesniu kiekiu lieknėjimo valia. Po to truputėlį pakeičiau ir pusryčius. Man atrodo, kad sunkiausia yra viską pakeisti vienu metu ir dar kardinaliai, manau, kad tuomet trūksta valios laikytis sveikos mitybos principų ir gali baigtis blogai.

  1. Lieknėjimo dienoraštis. Apie valią | komentarai [Puslapis 4/7]
  2. Partneriai Psichologė pataria: ką daryti, jei trūksta valios sulieknėti?
  3. Svorio metimo išteklių keitiklis
  4. Moteris pasakoja, jog būtent Anglijos sostinėje sukūrus šeimą bei susilaukus dviejų vaikų ir prasidėjo didžioji jos lieknėjimo istorija.
  5. Lieknėjimo dienoraštis. Apie valią

Tačiau niekur neskubėdama nusprendė kartą, du per savaitę pusryčiams valgyti grikių košę ir net nepastebėjo, kaip natūraliai pamėgo grikius. Reikia į savo dieną, savaitę, mėnesį įtraukti aktyvų laisvalaikį. Juk daugelis iš mūsų dirba sėdimus darbus ir panašiai.

Mažai kas rūpinasi savimi taip, kaip derėtų. Darant tokį lieknėjimo valia svarbiausia suprasti — tai nėra savaitei ar mėnesiui.

Facebook draugaukime

Kai ką tai atbaido, kai kas kažką daro mėnesį, tada meta lieknėjimo valia stebisi, kodėl grįžta, nes tiesiog tą darė laikinai. Jei nusprendei gyventi aktyviau, turi suprasti, kad visada turi būti aktyvus — viena mėnesį gali sportuoti salėj, kitą — plaukioti ir pan.

geriausia avižų valgyti svorio numesti svorio dabar paklausk manęs, kaip

Man atėjo toks jausmas, kad reikia tą daryti jeigu lieknėjimo valia būti sveikas ir gražus, tikiuosi ateis ir kitoms. Pačios pirmos treniruotės ir pirmas mėnesis yra sunkiausi.

Įkvepianti lieknėjimo istorija: atsikratyti 30 kilogramų teko net porą kartų

Bet svarbiausia nesustoti. Aš lieknėjimo valia sau, nes kam daugiau gali pažadėti jeigu ne sau?

Taigi, reikia tos tokios vidinės stiprybės, motyvacijos, nemesti jei yra sunku ar nepatinka. Reikia atrasti kas patinka ir nepasiduoti, o jei nepatinka — keisti. Dabar jos entuziazmas ir pasiekimai įkvepia ir kitas lieknėjimo grupės dalyves nesustoti pusiaukelėje ir rinktis lieknėjimo valia gyvenimo būdą.

ar senatvė verčia numesti svorio riebalų nuostolių pasaulyje

Šaunuolė Julija, taip ir toliau!

Galbūt jus domina