Lipdukai svorio

Lipdukai Ø15mm

lipdukai svorio kvapas, verčiantis mesti svorį

Lipdukai pagaminti iš popieriaus arba plastiko. Visos etiketės skirstomos į dvi grupes: 1.

k5 riebalų degintojas

Terminiai lipdukai; 2. Terminio perkėlimo lipdukai naudojami su dažančiomis juostelėmis.

Kaip klijuoti tekstinį lipduką? Lipduko klijavimo instrukcija.

Terminiai lipdukai yra pašalinti kūno riebalus namuose apdoroti ir skirti spausdinti tiesioginio kontakto technologiniais šiluminiais spausdintuvais. Iš esmės, šis spausdinimo lipdukai svorio grindžiamas trintimi tarp šilumos spausdintuvų spausdinimo galvutės.

Bio pleistras №10 , 1pak. 4vnt. po 2 g.

Terminio perkėlimo lipdukai pagaminti iš vinilo lipdukai svorio blizgaus padengto popieriaus arba plastiko PP arba PEkurie yra atsparūs UV spinduliams lipdukai svorio mechaniniam poveikiui. Šie lipdukai yra spausdinami terminiais terminio perkėlimo spausdintuvais, kuriuose naudojamos termo spaudos juostos, užtikrinančios aukštą lipdukai svorio kokybę ir ilgaamžiškumą. Thermo ECO lipdukai Terminiai lipdukai yra popieriniai lipdukai su termoizoliaciniu sluoksniu, kuris tampa lipdukai svorio, kai naudojama aukšta temperatūra ir leidžia spausdinti nenaudojant dažymo juostos.

Thermo ECO lipdukai yra jautrūs aukštai temperatūrai lipdukas tampa gelsvas, paveikslėliai išblunka ir drėgmei kondensatas sulieja paveikslėlius.

Nuorodos kopijavimas

Lipduko tarnavimo laikas yra iki vienerių metų, jei jis naudojamas kambario temperatūroje. Termo lipdukai yra idealus sprendimas standartiniam produktų ženklinimui parduotuvėse, maisto pramonėje, logistikoje ir kt.

sudeginti paskutinius 10 svarų riebalų

Labiausiai paplitęs ir ekonomiškiausias lipdukų tipas. Netinkami naudoti atšiauriomis aplinkos sąlygomis.

Viduržemio jūros dietos šalys

Thermo Top lipdukai Terminiai lipdukai yra popieriniai lipdukai su termoizoliaciniu sluoksniu, kuris tampa tamsus, kai naudojama aukšta temperatūra ir leidžia spausdinti nenaudojant dažymo juostos. Thermo Top lipdukai yra padengti apsauginiu sluoksniu, kuris yra atsparus išorinei aplinkai. Thermo Top apsaugo lipdukus nuo taršos, drėgmės ir mechaninio poveikio.

  • Bandydami spausdinti Omniva siuntų lipdukus galite gauti tokią klaidą: Service can not be used for given address for packet Tai gali reikšti, kad užsakyme yra per daug pakuočių vienam paštomato skyreliui.
  • Palaikykite namuose idealią švarą Sūrus, riebus ir saldus maistas mums atrodo labai skanus, nes gamtoje toks aptinkamas labai retai, tačiau mums tai būtina norint normaliai funkcionuoti.
  • Lipnių etikečių ruošiniai - platus pasirinkimas gera kaina
  • AVR Lipdukų printeris ir svarstyklės Užduotis: yra dvejos skirtingos senos svarstyklės ir vienas modernus Zebra lipdukų printeris.
  • Kaip matuoti paketo dydį 1 skaičiumi diagramoje nurodyta apimtis - tai atstumas, gaunamas apjuosus visą paketą, arba ilgiausia objekto apimtis statmenai ilgiui.
  • Riebalų deginimo chemikalai

Thermo Top lipdukus galima laikyti drėgnoje aplinkoje ir žemoje temperatūroje, taip pat jie tinka atitirpinimui. Etiketės spausdinamos specialiu terminio pernešimo spausdintuvu.

Aukštos kokybės popierius, skirtas spalvotam spausdinimui su dideliu kontrastu ir raiška.

Kas procedūros yra naudinga rankas?

Polipropileno etikečių pranašumas yra prisitaikymas prie įvairių gamybos sąlygų, todėl jos tinkamos įvairiems ženklinimo atvejams.

Vellum lipdukai Vellum lipdukai spausdinami naudojant terminio pernešimo spausdintuvus ir dažančiąsias juosteles, kurios suteikia jiems aukštos kokybės tekstą ir ilgaamžiškumą.

PP lipdukai Polipropileno etiketės spausdinamos naudojant terminio perkėlimo spausdintuvus ir lipdukai svorio juosteles.

cukraus svorio metimo istorijos kodėl karvės numeta svorio

Lipdukai svorio etiketės yra naudojamos ilgai laikomiems produktams ženklinti, nes jie neblunka, yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir išoriniams aplinkos veiksniams, tokiems kaip drėgmė, tepalai, cheminės medžiagos ar kitos skystos medžiagos. NordSystems SIA.

Galbūt jus domina